|
De Travel-Cot is een reisbed/tent die gemakkelijk mee te nemen is. Dit komt omdat de Travel-Cot licht en compact is. In de tent ligt een matras. De tent is tevens voorzien van vliegengaas. Zo kunt u uw peuter in de gaten houden en zo kan de peuter u ook goed zien.
De Travel-Cot is erg gebruiksvriendelijk. Hij is in 2 seconden uitgeklapt is en u kunt hem in 8 seconden weer inklappen. De Travel-Cot neemt zeer weinig ruimte in beslag en is superlicht. 1,5 tot maximaal 3,5 Kg! Dit is ideaal wanneer je hem mee neemt op reis. De gebruikte stoffen in de tent zijn brandwerend en 50% UV bestendig. De tent heeft een dubbele bodem waar het luchtbedje in gaat. Zo kan de baby nooit onder het luchtbedje komen. In 2 seconden uit elkaar en vijf seconden in elkaar.
De Travel-Cot is klein en compact en toch heeft u alles bij zich. Of u nu in een hotel bent op het strand of mij familie, u hebt altijd uw eigen reisbed/tent bij u. De tent beschermd uw kind tegen insecten en andere ongedierte. Door de gebruikte materialen en het ontwerp is de Travel cot erg gemakkelijk en goed schoon te maken.
De Travel-Cot zit in een klein compact reistasje. Het luchtbed de tent en zelfs de pyama en knuffel kunnen mee in het reistasje.
De Travel-Cot peuter wordt geleverd inclusief slaapzak, zelfopblaasbare matras en draagtas. Het gewicht is ca. 2 Kg. Te gebruiken tot ongeveer 2 jaar.
Zie instructiefilmpje www.youtube.com/watch
Specificaties van Reisbedje Travel-Cot Baby Luxe;
- Afmeting uitgevouwen:117x76x46cm
- Afmeting opgevouwen:36x36x13cm
- Gewicht: 2 kg
- Inclusief Reistas: Ja
- Inclusief Bodem: Ja
- Inclusief Matras: Ja
Prijs: €59.00
|